Wspieraj nas

Zapoznałeś się z tym co robimy? Podoba Ci się nasza praca? Chciałbyś wspomóc rozwój naszego portalu i ultimate frisbee w Polsce? 

Od listopada 2018 postanowiliśmy skorzystać z platformy patronite.pl, która umożliwia wspieranie organizacji, podmiotów czy prywatnych osób w rozwijaniu ich pasji. Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i jesteś w stanie wspomóc naszą pracę, nie uszczuplając swojego portfela, koniecznie zajrzyj na nasz profil na Patronite. Tam znajdziesz opis naszej dotychczasowej działalności, a także planów na przyszłość. Możesz wybrać próg wsparcia, który Cię interesuje i dołączyć do grona patronów UltiZone. Każdy znajdzie coś dla siebie, a kwoty wsparcia zaczynają się od 5 zł. Jako nagrody mamy przygotowanych kilka wyjątkowych upominków (m.in. limitowane dyski UltiZone) i propozycji współpracy (np. kamp w Twoim mieście).

Ciekawy? Dowiedz się więcej:

>>>Dołącz do Patronów UltiZone<<<

Co zrobić, by nas wspomóc? To proste i szybkie!

  • wejdź na patronite.pl klikając powyższy link i zaloguj się przez facebook, gmail (najszybsza opcja) lub zarejestruj za pomocą e-maila
  • przeczytaj naszą wizytówkę, a potem wybierz próg, który najlepiej Ci odpowiada
  • dołącz do grona patronów wpłacając wybraną kwotę.

Twoje wsparcie to dla nas bardzo silna motywacja i chęć do pracy, a także ogromna szansa na rozwój zarówno naszej działalności jak i całej dyscypliny w Polsce. Z całego serca dziękujemy Ci za każdą pomoc!