Reprezentacja Polski ultimate frisbee 2019

Zawodnicy powołani do Reprezentacji Polski w roku 2019

 

Mistrzostwa Europy w ultimate frisbee 2019 Mistrzostwa Europy 2019 Gyor Węgry

(Data: 29.06- 06.07. 2019 /Info)

Reprezentacja Polski Mixed

Selekcjoner kadry: Jakub Wróbel

Data urodzenia: 26.11.1989

Klub: AZS AWF Flow Wrocław

Informacje

Wąski skład kadry:

 

Reprezentacja Polski Kobiet

Selekcjoner kadry: Paulina Dul
Data urodzenia:      15.06.1994              Klub: Mjah Dysku Warszawa, Flowers Wrocław
Informacje
Piotr Latoszewski selekcjoner kadry Women na Mistrzostwa Europy w ultimate
Selekcjoner kadry / trener:                      Piotr Latoszewski      Data urodzenia: 29.12.1988              Klub: Mjah Dysku  Warszawa/ Mojra Warszawa            Informacje
Sylwia Wróblewska selekcjoner kadry Women na mistrzostwa europy ultimate 2019
Selekcjoner kadry: Sylwia Wróblewska  Data urodzenia:    03.11.1988                  Klub: Troubles Warszawa          Informacje
#
Trener przygotowania motorycznego:      Mateusz Kosmalski  Data urodzenia:  01.07.1995                Klub: KWR Knury Ultimate / The Bridge Wrocław            Informacje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wąski skład kadry:

Imię Nazwisko Klub macierzysty
Aleksandra Gawlikowska Grandmaster Flash Warszawa / Troubles Warszawa
Dagny Gorostiza Grandmaster Flash Warszawa / Lost'n'Found Warszawa
Daria Ryczkowska Flowers Wrocław
Ewa Bańbuła - Dyda Grandmaster Flash Warszawa / Troubles Warszawa
Hanna Kacorzyk KATO VICE Katowice
Honorata Łakomska KATO VICE Katowice
Karolina Sołtycka RJP Warszawa / Troubles Warszawa
Katarzyna Marek KS KWR Knury Ultimate / Flowers Wrocław
Magdalena Meller Mjah Dysku Warszawa / Troubles Warszawa
Natalia Popek Mjah Dysku Warszawa / Troubles Warszawa
Zofia Knapik Flow Junior Wrocław / Flowers Wrocław
Zofia Bejm Grandmaster Flash Warszawa
Alevtyna Nenadyshchuk Szczupaki Olsztyn
Karolina Ryniak Flowers Wrocław
Klaudia Wrońska 71 Wratislavia Wrocław / Flowers Wrocław
Antonina Tataj Zawierucha Warszawa
Aleksandra Kocbuch Troubles Warszawa
Katarzyna Podpora Mjah Dysku Warszawa / Troubles Warszawa
Paulina Dul (C) Mjah Dysku Warszawa / Flowers Wrocław

Fizjoterapeuta: Piotr Grabowski

Reprezentacja Polski Mężczyzn

Selekcjoner kadry Dominik Dobranowski
Data urodzenia: 16.04.1987
Klub: Uprising
Były zawodnik Furious Goats
Informacje

 

 

 

 

 

 

 

 

Wąski skład kadry: 

Imię Nazwisko Klub macierzysty
Adam Łepak Brave Beavers Dopiewo / Uprising
Albert Nowakowski Mjah Dysku / KS Mojra Warszawa
Bartłomiej Bizoń 2obvious Bielsko-Biała / Uprising
Bartosz Mikołajec KS Frisbnik Rybnik / Uprising
Chris Prosser Krakuf Kraków / Uprising
Grzegorz Jamiński 2obvious Bielsko-Biała / Uprising
Jakub Kaczmarek Czarna Kompania / Uprising
Jan Gliwa KS Frisbnik Rybnik / Uprising
Jan Kopiczko KS Frisbnik Rybnik / Uprising
Jan Staniewicz Uwaga Pies Poznań / Uprising
Kamil Filip KS 9hills Chełmno / Uprising
Krzysztof Wątroba KS Frisbnik Rybnik / Uprising
Mateusz Gibki Brave Beavers Dopiewo / Uprising
Michał Badura 2obvious Bielsko-Biała / Uprising
Michał Dul 71 Wratislavia Wrocław / The Bridge Wrocław
Michał Schiller Brave Beavers Dopiewo / Uprising
Michał Zygmunt Krakuf Kraków / Uprising
Mikołaj Tomczuk Uprising
Norbert Staniszewski Uprising
Remigiusz Szymura KS Frisbnik Rybnik / Uprising
Stanisław Grzywalski Mjah Dysku / KS Mojra Warszawa
Witold Zaborowski KS 9hills Chełmno / Uprising

 



Plażowe Mistrzostwa Europy 2019 Portimao Portugalia

( Data: 6-11.05.2019 / Info )

Reprezentacja Polski Mixed

Selekcjoner kadry: Maciej Antoniak        Data urodzenia:      20.02.1991                  Klub: Mjah Dysku      Informacje

Wąski skład kadry: 

Imię Nazwisko Klub macierzysty
Kobiety
Katarzyna Podpora Mjah Dysku Warszawa / Troubles Warszawa
Aleksandra Kocbuch Troubles Warszawa
Paulina Dul Mjah Dysku Warszawa / Troubles Warszawa
Monika Zaczkowska RJP Warszawa / Troubles Warszawa
Katarzyna Szeniawska Grandmaster Flash Warszawa
Marta Uryniak
Grażyna Chlebicka 4hands Warszawa / Troubles Warszawa
Aleksandra Marszałek KS BC Kosmodysk Warszawa / Troubles Warszawa
Mężczyźni
Stanisław Bogusławski Grandmaster Flash Warszawa
Luke Tobiasiewicz Purple Cobras (Anglia)
Piotr Latoszewski Mjah Dysku Warszawa / KS Mojra Warszawa
Michał Rudy KS BC Kosmodysk Warszawa / KS Mojra Warszawa
Jakub Kur Mjah Dysku Warszawa / KS Mojra Warszawa
Michał Dul 71 Wratislavia Wrocław / The Bridge Wrocław
Dariusz Urbanik AZS AWF Flow Wrocław
Albert Nowakowski Mjah Dysku Warszawa / KS Mojra Warszawa

 

Reprezentacja Polski Mężczyzn

 Selekcjonerzy kadry: Andrzej Holnicki / Zbigniew Braniecki

Data urodzenia: 29.5.1990    /   12.11.1983

Klub: Zawierucha Warszawa i Mojra Warszawa   /

Informacje

Wąski skład kadry: 

Imię Nazwisko Klub macierzysty
Andrzej Holnicki Zawierucha Warszawa / KS Mojra Warszawa
Zbigniew Braniecki SF Battery (USA)
Marcin Goss 4hands Warszawa / KS Mojra Warszawa
Kapcer Podgajny 4hands Warszawa / KS Mojra Warszawa
Tomasz Zatoń The Bridge Wrocław
Mateusz Kosmalski KS KWR Knury Ultimate / The Bridge Wrocław
Jan Madej KS BC Kosmodysk Warszawa / KS Mojra Warszawa
Stanisław Stupkiewicz KS BC Kosmodysk Warszawa
Filip Dobranowski KS KWR Knury Ultimate / The Bridge Wrocław
Łukasz Dobranowski KS KWR Knury Ultimate
Maciej Parys KS KWR Knury Ultimate / The Bridge Wrocław
Krzysztof Zając Zawierucha Warszawa / KS Mojra Warszawa
Grzegorz Nowakowski Grandmaster Flash Warszawa / KS Mojra Warszawa
Paweł Wiejski KS BC Kosmodysk Warszawa / KS Mojra Warszawa
Konstanty Święcicki Zawierucha Warszawa / KS Mojra Warszawa
Zawodnik rezerwowy
Rafał Witczak 042 Ultimate Frisbee Łódź

 

Reprezentacja Polski Mixed Masters

Selekcjoner kadry
Andrzej Daleszczyk
Data urodzenia: 13.02.1984
Klub: Uwaga Pies / Mad Hatters Płock
Informacje

 

 

 

 

 

 

 

Wąski skład kadry:

Imię Nazwisko Klub macierzysty
Kobiety
Patrycja Paczyńska-Jasińska RJP Warszawa
Barbara Raba Uwaga Pies/ AZS AWF Flow Wrocław
Anna Sawicka RJP Warszawa
Monika Kozłowska Szczupaki Olsztyn
Ewa Jesionek 4hands Warszawa
Anna Chołoniewska
Aldona Krysiak-Adamczyk Krakuf Kraków
Krystyna Jędrzejewska- Śmiech 4hands Warszawa
Mężczyźni
Michał Rogiński Zawierucha Warszawa
Andrzej Daleszczyk Mad Hatters Płock
Jay Lee
Szymon Bochniak
Michał Kozłowski Szczupaki Olsztyn
Piotr Surie von Czechowski
Piotr Świerkot RJP Warszawa
Wojciech Kalbarczyk RJP Warszawa
Adam Małek 4hands Warszawa

 



Mistrzostwa świata u24 ultimate frisbee

Mistrzostwa Świata u24 Heidelberg Niemcy

( Data: 13-20.07.2019 / Info )

Reprezentacja Polski Mixed u24

selekcjoner u24 ultimate
Selekcjoner: Jakub Grzybek                    Data urodzenia: 25.04.1987              Klub: były zawodnik Furious Goats Poznań i Uprising. Aktualnie trener Brave Beavers Dopiewo.
Menadżer kadry: Michał Juskowiak    Data urodzenia: 16.07.1993                Klub: Brave Beavers Dopiewo (menadżer)

 

 

 

 

 

 

 

 

Wąski skład kadry:

Imię Nazwisko Klub macierzysty
Kobiety
Małgorzata Czaplińska AZS AWF Flow Wrocław
Anna Froelich KS Frisbnik Rybnik
Joanna Jurga Brave Beavers Dopiewo
Aleksandra Wieczorek KS Frisbnik Rybnik
Aleksandra Piankowska Flyons Płock/ 2obvious Bielsko-Biała
Klaudia Wrońska 71 Wratislavia Wrocław
Karolina Sołtycka RJP Warszawa
Małgorzata Maćkowska Brave Beavers Dopiewo
Sara Pietkiewicz 71 Wratislavia Wrocław
Pamela Salitra 71 Wratislavia Wrocław
Mężczyźni
Adam Łepak Brave Beavers Dopiewo
Emanuel Kołata Zawierucha Warszawa
Krzysztof Zając Zawierucha Warszawa
Mateusz Gibki Brave Beavers Dopiewo
Michał Schiller Brave Beavers Dopiewo
Daniel Błach AZS AWF Flow Wrocław
Maciej Pająk AZS AWF Flow Wrocław
David Bwire Ekonjo KS KWR Knury Ultimate
Bartosz Mikołajec KS Frisbnik Rybnik
Krzysztof Wątroba KS Frisbnik Rybnik
Zawodnicy rezerwowi
Sonia Krasińska Krakuf Kraków
Kacper Krasucki KS KWR Knury UItimate